the scene > nightshift

Nightshift 2008 - "We still have hope"

<< < (2/9) > >>

skate:
Walla ben istifa edip Smart'a falan mı girsem diye düşünüyorum zaman zaman. Bu mantıkta ilerleyen bir şirketin sırtı asla yere gelmez. Smart'ı tekrar tekrar tebrik ediyorum.

Bakkada:
Vigo the man who never gives up :)

Demodojo olarak bu sefer tam surum bi stuff cikartmak boynumuzun borcudur....(hem de en kalitelisinden)

Abi nacizane bi onerim olucak bilmem ne kadar kabul gorur yada mantikli , tablolar ortada organizasyon bize bedava su , kahve , kavalti , tisort verirse rakamlarin nereye gidecegi belli ve bu sekilde giris ucretsiz olmaz(olmamali).Acaba diorum bunnarin hicbirini saglamadan cok cok cok cuzzi bi rakama mi giris yapilsa.
Haddim olmayan islere burnumu soktuysam affola tek istegim partide daha fazla kisi gormek...(belki de az ama öz insan faydalidir Bakkada nerden biliosun?)

Hydrogen:
:) Ben zaten bitecegine hic gercekten inanmamistim.
7dx organizatoru olarak, eglenebilecegim tek tr partisinin kapanmasi kabus olurdu. Alistik bir kere.

vigo:
Biz her işimi belli bir kalitede yapmaya çalışırız ve yaparız... Eğer o gün geldiğinde, ücret ne olacaksa olur... bence minimum 20 ytl olsun diye şimdiden dua etmek lazım...

Ragnor:
Abi helal diyorum, ve biliyorum ki elinden gelse bırakır yapmazdın ama işte gelmedi değil mi? :).

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git