the scene > nightshift

nightshift'e video baglanti

(1/1)

nightlord:
Arkadaşlar , rica etsem biriniz kamera ve mikrofon götürse Nightshift'e. Bilgisayarlardan birine bağlasa, ben de buradan skype veya msn aracılığıyla partiye bağlansam, mekanı gorsem. Cumartesi Türkiye saati ile 20.00 02.00 arasi saatlerde burada msn ve skype ile online olacagim. Bir kahraman kişi benimle video konferans yapsa ve kamerayi şöyle bir parti mekanına tutsa da hepinizi bir görsem :)

Sevgiler

skate:
netekim yaptık cuma gecesi, inşallah cumartesi gecesi dev ekrandan yaparız tekrarını ;)

spaztica:
merakla sabahı beklerken yarama tuz ekmeye devam haa, alacaaanız olsun!

Bakkada:

--- Alıntı yapılan: nightlord;12658 ---Arkadaşlar , rica etsem biriniz kamera ve mikrofon götürse Nightshift'e. Bilgisayarlardan birine bağlasa, ben de buradan skype veya msn aracılığıyla partiye bağlansam, mekanı gorsem. Cumartesi Türkiye saati ile 20.00 02.00 arasi saatlerde burada msn ve skype ile online olacagim. Bir kahraman kişi benimle video konferans yapsa ve kamerayi şöyle bir parti mekanına tutsa da hepinizi bir görsem :)

Sevgiler
--- Alıntı sonu ---

Her ihtimale karsi yanimda external webcam getirmistim gerekirse bi arkadasa kurariz :) canli canli baglanti yapariz....

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git