Gönderen Konu: Bu CEYSIN kimdir?  (Okunma sayısı 1645 defa)

Bu CEYSIN kimdir?

« : 15.02.2007 17:06:53 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
Alıntı

O tarihten beri hem bir Amigam oldu ama hardware kısmında çok fazla bir ilerleme kaydedemedim. (Aslında ışletme Fakültesinden sonra Marmara Ü. Bilgisayar P.'da bitirdim ama hayat işte) Tüm zorluklara rağmen 1990 yılında O zamanlar meşhur olan Zombie Boys  Crack grubundan Cysın ile tanıştım sonra da Latif ile. Ceysın bana Amiga için Muhasebe paket programı yazarsam 1,500,000,- TL kazanabileceğimi söyledi. Kendisi de işi bağladığı için 1,000,000,- TL alacaktı. ıstanbul etilerde .... bir bilgisayar firması ile program yazımı için anlaştım. 4 ay uğraştım iptidai de olsa istenenleri yapabilen bir program yazdım Amiga Basic ile. Sonuçta anlaşma bozuldu ve yaklaşık 150000 satırlık programın ve 4 aylık emeklerim elimde kaldı. Daha sonra Kadıköyde başka bir bilgisayar firması ile doktorlara yönelik hasta takip ve kartoteks programı yazmak çin anlaştım. Ben programı yazacak o firma da doktorlara hem A500 hem de A520 HDD satacaktı. Ben program parası alacaktım onlar da makine satıp kar edecekti. Aylarsa uğraştım Kartal'da Dr. Bahattin Bey'in (Kendisine emekleri için tekrar teşekkür ederim) yardımları (Tıbbi literatür ve programın görünüşü için) ile aylarca uğraşıp bu sefer AMOS 1.3 ile daha görsel ve mouse kontrollü bir program yazdım. Tğm ekranlar grafik olarak hazırlandı veri giriş yerleri grafik içinde kutucuklar olarak boş bırakıldı falan... oldukça güzel oldu yada bana öyle geldi

ha ha ha ahhah aha ahhaa commodore.gen.tr den aldım

Bu CEYSIN kimdir?

« Yanıtla #1 : 15.02.2007 19:49:38 »
Hızlı düğmeleri aç

Bakkada

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
Aciklioyurm benim :)
Abi bize mi soruosun senin bilmen lasim kim bu ceysin? :p

Bu CEYSIN kimdir?

« Yanıtla #2 : 15.02.2007 19:55:38 »
Hızlı düğmeleri aç

hades

• Full Member
    • Profili Görüntüle
walla "ceysın" şeklinde okunuyorsa jason olabilirmi acaba?

Bu CEYSIN kimdir?

« Yanıtla #3 : 15.02.2007 21:13:31 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
benimle pek alakası yok; eleman sanırım isimleri sallamış biraz. bırak programını, muhasebeden bi bok anlamam. elemanın da ismini ilk defa duyuyorum hayatımda.

işbağlamak için işin 2/3'ü ha? çüşşş!!!!

tek hatırladığım kartoteks programı, zamanında move'un bir dişçi için hazırladığı ve sayesinde dişçinin dişi asistanı ile epey takıldığı bir vak'a idi...
« Son Düzenleme: 15.02.2007 21:23:55 Gönderen: spaztica »

Bu CEYSIN kimdir?

« Yanıtla #4 : 16.02.2007 13:08:07 »
Hızlı düğmeleri aç

tURbO

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.bronxwhq.org
HAHAHhahahaa...

Ceysin of Zombie Boys!

Ceksin of Zombie Boys!

Taysın of Zombie Boys!