the scene > clash

Yeni Türk PC scene grubu Clash

(1/2) > >>

skate:
Arkadaşlar, forumda Clash'e de özel bir alan açtım. Clash biraz tepeden düşme bir grup olduğu için bir iki ön bilgi veriim.

1) Grupla ilgili detaylar (kurucular, üye listesi, kuruluşuna kadar geçen kısa tarihçe v.s.) çok yakında açılacak web sitesinde yer alacaktır. Buradan yarım yamalak birşeyler yazmak istemiyorum.
2) Gruba ben PC grubu diyorum ancak aslında eski bilgisayarlar hariç tüm platformları kapsayabilecek bir grup Clash. Game consolelar'dan pokemon miniye kadar. Ama kuruluş planı PC üzerine yapıldı.
3) Clash "other groups play, Clash kill" felsefesinden çok "hadi scenede biraz eğlence yaratalım, özellikle Türk scene'ine renk getirelim" mantığıyla kurulmuş "rahat" bir gruptur. Bu "rahatlık" rekabet anlamında zaman içersinde yerli/yabancı diğer PC gruplarının canını sıkmayacağımız anlamına gelmez.
4) Doğal bir şekilde yayınlayacağımız ürün yoğunluğu proje büyüklüğüyle ters orantılı olacaktır. Ancak sonuç olarak grup aktiflik seviyesini yüksek tutmaya gayret edecektir. Yakın zamanda ufak tefek releaselerimizi görmeye başlayacaksınız. Gerek Türk gerekse yurtdışı partilerinde de elimizden geldiğince varlık göstermeye çalışacağız.

Grup hakkında daha söyleyebileceğim birçok şey var ama lafı biraz da Ragnor'a, Emotion'a, Lockman Hackim'e ve diğer grup üyelerine bırakıyorum. Onlar da kendi bakış açılarından grubu tanımlasınlar sizlere.

Bu arada bu grup serbest bir gruptur. ısteyen istediğini beyan eder. Mesela ben burdan 7D6'da 256 byteımızı deadline'a yetiştirmeye çalışarak Ragnor'la sabahlarken peryodik olarak başımıza gelip boş boş ve iğneleyici konuşarak dikkatimizi dağıtan ve parti boyunca ürettiğinden çok üretilenlere bok atan, partinin sonunda da kendine yakışır biçimde "nasıl koyduk" triplerine giren Dechiper'a fuckings geçmek istiyorum. Diğer tüm Resident üyeleri greets listemdedir. :)

spaztica:

--- Alıntı ---eadline'a yetiştirmeye çalışarak Ragnor'la sabahlarken peryodik olarak başımıza gelip

--- Alıntı sonu ---
ben de tam üzerime alınıp trip yapayım, forumu terk edip gideyim diyordum, sonunda dec olduğunu öğrendim bu kişinin, ehehehe...

stranger:
Clash'e scene de ba$arILar diliyoruz o zaman...

vigo:
welcome clash

GnoStiC:
clash'in nightshift'te "brothers of true scene, proud and standing tall" adli super bir demo rls edecegi soyleniyor.. merakla bekliyoruz :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git