Gönderen Konu: bok gibi olan bu forum deeermişim  (Okunma sayısı 4316 defa)

bok gibi olan bu forum deeermişim

« Yanıtla #15 : 12.12.2006 03:19:03 »
Hızlı düğmeleri aç

nightlord

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.nightnetwork.org
ben yazarken mrr yeni bi mesaj atmis... onceki postlardaki daha fazlasina ihtiyac oldugu yonundeki dusuncelerini destekliyorum. Lakin su an bu forum hepimizi temsil etmiyor bence (Bizi temsil edecek merkezi bir site yok su an). Arti yapan da Spaz degil o yuzden sanirim sonradan yine yumusatman gerekecek olan bir mesaj atmis bulundun :)

« Yanıtla #16 : 12.12.2006 03:24:20 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
ah spaz ya, niye kişisel algılıyosun hala olayı.. nolur anla artık ben senin kişiliğine bişey demiyorum hala bıdı bıdı diyosun wild mild :) tabiki sen de önemli birisin scene'de senin yaptıklarına, yapmadıklarına laf söylediğim yok ama nolur anla abi kaç yaşına gelmiş adamsın:

küçük işte başarılı olan büyük işte de başarılı olur. minik detaylara ne kadar önem verirsen o kadar büyük işlere imza atarsın. böyle bir şey var mı ya, çok release yapalım ama başka hiçbir şeyle ilgilenmiyelim.. bence az release olsun ama kaliteli olsun.

bak mesela aslan yatağından belli olur diye bir laf var. burası da bence önemli bir yer türk scene için. bana bunu nasıl açıklayabilirsin, benim kız arkadaşım da scene'de, bronx'ta. ama kız buraya post edemiyor işte.. gerizekalı değil kendisi, ama beceremiyor.. sen diyorsun ki hala uçak da zordur kullanması, abicim burası uçak mı? basit bir site olması gerekirken ve insanlar az da olsa yakınırken sen hala neyi savunuyorsun?
« Son Düzenleme: 12.12.2006 03:39:07 Gönderen: mrr »

« Yanıtla #17 : 12.12.2006 03:25:21 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
kaldı ki yaş ve bilgice senden defalarca ilerinde olan insanlara bu küçümser tavrını hiç tasvip etmiyorum; saygı denen nosyonu sana öğretmediler herhalde.

vigo ya da turbo belki bana takılabilir, dalga geçer; ben de onlarla geçerim. ama bu, senin dalga geçebielceğin anlamına gelmez. hem aramızda bu kadar samimiyet olduğundan şüpheliyim artık, tavırların pek buna müsaade etmiyor; başta eğlenceli biri olarak bulmuş olsam da... bu gıcıklığını yakında 'alacaklarına' ve askerliğin bitince daha keyifli bir insan olacağına inanıyorum.

« Yanıtla #18 : 12.12.2006 03:28:59 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ya adam gibi konuş, küfretmeden, aşağılar tavırdan vazgeç, ya da forumdan ilk ban yiyen kişi ol... seçim senin.

« Yanıtla #19 : 12.12.2006 03:44:14 »
Hızlı düğmeleri aç

mrr

• Sr. Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.emre.co.uk
spaztica burası senin şahsi yerin değil, o yüzden burda olmak senin kadar benim de hakkım gibi görüyorum. olayı hala şahsi zannedip, buranın sadece moderatorü olarak bana ban koyarsan ben senin ve scene'in hakkında hala nasıl iyi şeyler düşünürüm. scene senin değil ki..

neden hala iki tane video filan diyorsun ki?  ben gerçekten bıktım senin gibilerden. gerçekten bu saçma olaylardan ötürü scene'den ve bronx'dan çıkıyorum. bu zihniyet değişmedikçe hiç bir işimle aranızda olmak istemiyorum.
« Son Düzenleme: 12.12.2006 03:56:14 Gönderen: mrr »

« Yanıtla #20 : 12.12.2006 03:49:48 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
oha ve de çüş be... ufaksın diye bişey demedik, tepemize çıktın, küfreder oldun. 2 tane video yaptın, götün taa arşa erdi.

kişisel sataşma ve esprisel olmayan küfürlere sıcak bakmıyorum. ve bu forumun admini olarak da gerekli yetkimi artık kullanacağım.

hadi yoluna... anca hakkından gelirler askerde...

sildiğin "götüne koyayım" lafını da sana iade ederim. silsen bile büyük ihtimalle forum db'sinde history'sinde duruyordur.

benden ve saygısızlık ettiğin forum ahalisinden özür dilemedikçe read-only modunda kalacaksın.

not: pm' den ettiği
Alıntı
04:07: senin gibi salaklardan asla özür dilemem bunu biliyorsun di mi?
lafıyla bu vatandaş forumda yeri olmadığını göstermiştir.

silmiyorum, ama read-only kalacaktır. bronx ya da scene ile tercihlerin seni ilgilendirir; umrumda da değil. bu düşmanca, küçümser, çocukça ve küfürbaz tavrını anlayabilmiş değilim.
« Son Düzenleme: 12.12.2006 04:08:27 Gönderen: spaztica »

« Yanıtla #21 : 12.12.2006 09:29:13 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Vay be birkaç saat içinde yine ortalık birbirine girmiş.

@Mrr: Sana çok kızdım. Aynı topici ikinci kez "deeermişim" diye açtığın anda zaten sinirim tepeme binmişti. Sana söyleyecek onlarca sözüm var ama şimdilik olayları daha da germemek için susuyorum. Yalnızca bil ki kendinden bu kadar emin konuşurken ve "sadece senin demenle olmaz" gibi laflar sarfederken herkes senin tarafında yer almıyor.

« Yanıtla #22 : 12.12.2006 11:56:52 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
ya nedene close ettin skate? bırak millet birbirini yesin? bizde görelim insanların içinden ne geçiyor? ya harbiden inanmak istemiyorum şurda olan olaylara, günlerdir hyper'a ebemiz sikiliyor nightshift sitesi ile uraşıyoruz bunun içinmi? ulan demosceneshop kuruyoruz bunun içinmi? ha? yani illa "ya sikerim tr-scene'ni" diyip bende siktir olup gidiimmi? bumudur olay?

ya spaz, mrr genç bi kardeşimiz, heycanlı, arada düşünmeden bazı şeyler yazabiliyor. sen onun büyüğü olarak ve tecrübe olarak biraz daha sakin olsan.

şimdi ben naapim? sanamı giydiriim mrr'ye mi? ikinizde arkadaşımsınız. madem bi tartışmanız var, özelinizden neden yapmıyorsunuz?

mrr, nooluyo olm? bronx'dan çıktım filan? alooo?

ya beyler, burda, binlerce işim gücüm arasında bu siktimiinin tr-scene'i için bişiler yapmak için götümden kan geliyor. ya azıcık destek olun amına koyim ya...
« Son Düzenleme: 12.12.2006 12:01:03 Gönderen: vigo »

« Yanıtla #23 : 12.12.2006 13:34:49 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
@vigo: eğer bu tartışma üzerine bronx'dan çıktıysa mrr yolu açık olsun. zaten hiçbir zaman scener olmamış demektir. scene'e bağlılığını bir forumla ve forum üzerinden tartıştığı bir scenerla ölçüyorsa ....