the scene > ascraeus

ve son.....

(1/5) > >>

aegis:
Selam bro'lar,

Uzun zamandır düşünmekteydim, hatta ara sıra hadesle (hades'i bilemem kendim için) bile konuşurduk bıraksakmı diye. Seneler geçti bir çok şey geldi geçti hayatımızda bir sürü değişiklikler oldu. Evlendik, Çoğumuz çoluk çocuk'a karıştık zaman su gibi akıp geçti.... C64 scene den ve bilgisayarlarımdan ayrılmaya karar verdim hatta diğer makinalarımıda kaldırmıs durumdayım. Ben vakit bahane etmiyecem neden diye sorarsanız...

Bu süre zarfında bilip bilmeden kırdığım, tartışdığım veya üzdüğüm arkadaşlarım olduysa kendilerinden özür dilerim. Çok güzel dostluklar kurduk ve devam edecekte... Herkese teşekkür ederim. Kalın sağlıcakla....

Timur

(Not: Ascraeus Grubu, Sitelerim ve Amiga Türk devam edecektir. Bensiz olarak.......)

Bakkada:
Buyuk kayip;
Her partide goruldugu uzere,fahri Ascraeus uyesi olarak cok uzuldum.Beraber dergiye bile cikmistik be Timur abi :'(

vigo:
sanırım bende yakın bi zamanda aynı aksiyonu yapıcam gibi... hayırlısı olsun

skate:
Timur, Palladium #5 çıkacak bunca yıldan sonra, sen çıkmadan bırakıyorsun. Zamanlama kötü olmuş bea :( Umarım başka hobilerle uğraşacak vakit oluşturur scene'i bırakman.

Bakkada:
Ohooo ne is abi eskiler teker teker birakio mu nedir beaaaaa?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git