Gönderen Konu: tr-demoscene update...  (Okunma sayısı 6376 defa)

tr-demoscene update...

« Yanıtla #15 : 02.08.2006 11:19:39 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
galeriyi implement edemiyorum bir süre; çünkü önce forum yazılımını register etmek gerek. forumun değil de başka bir galeri yazılımını da temiz bir şekilde uyarlamak biraz vakit istiyor, zamanla o da yapılacak. skate, admin yetkin var biliyorsun, bahsettiğin şeylerde biriniz de ucundan tutsanız?

tr-demoscene update...

« Yanıtla #16 : 02.08.2006 11:55:01 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Olm böyle şeyleri önceden haber versen yardım ederiz tabii ki. Benim de herkesle aynı anda (ya da daha geç) haberim olursa forumun yenilendiğinden nerde kaldı adminliğim. Mesela önceki gallery'nin datalarına nasıl ulaşacağım? Bunu bilmeden nasıl "el atiim"?
« Son Düzenleme: 02.08.2006 12:03:30 Gönderen: skate »

tr-demoscene update...

« Yanıtla #17 : 02.08.2006 12:03:26 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
merak edenlere;
1. eski forum hala sitede rename edilmiş olarak duruyor; backup alındı ve patlama çatlama olayına karşı aniden geçiş gerekirse diye...
2. forumu galerisiyle transfer etmenin mümkün olamdığını tahmin edebiliyor olman lazım, iki ayrı yazılım galeri konusuna iki ayrı şekilde yaklaşacaktır. haliyle yapılabilecek tek şey, yeni galeri eklendikten sonra eski forum dir'indeki malları eklemek olacaktır.
3. skate, lafım daha çok IE bug'ı var demene idi, transfer ile pek ciddi bir problem yaşamadım zaten. ama sayfa yapısı değiştirmek için gereken yetki, sahip olduğun admin'likte mevcuttur.
4. artık admin konumunda 3 kişi bulunmakta; vigo, skate ve ben. ihtiyaç duyduklarınızı "forum hakkında" kısmına yazarsanız hangimiz o sıra müsaitse göz atabilir.

tr-demoscene update...

« Yanıtla #18 : 02.08.2006 12:05:30 »
Hızlı düğmeleri aç

skate

A Sinner Scener
  • Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akaydin.com/
Bu arada yeni forumda bug var olm. Az önce yeni bir mesaj attım, gitmedi. Refresh ettim ekranı bu sefer gitti göründü ama bir önceki mesajımı değiştirdi. ?! diyorum başka birşey demiyorum :)

tr-demoscene update...

« Yanıtla #19 : 02.08.2006 13:06:35 »
Hızlı düğmeleri aç

spaztica

• Administrator
  • Hero Member
    • Profili Görüntüle
ehh... rippedware bu kadar olur; bu yüzden bağış toplayalım da şunu register edelim, adam gibi support alalım diyorum ya... :P