Gönderen Konu: 7d4 Ardından...  (Okunma sayısı 11675 defa)

7d4 Ardından...

« Yanıtla #15 : 11.05.2004 13:32:55 »
Hızlı düğmeleri aç

vigo

• Ziyaretçi
merhaba,
nightlord : bende de sana BiG REZpEKT... Senin gibi insanlar lazım Türkiye için...

anne : hocam, oradada söyledim, yine söyledim, umarım sende bu foruma girip yazıları okuyorsundur... çok teşekkürler...

*** INTERN DÖNMESİ GEREKEN TARTIŞMA YÜZÜNDEN İÇERİK TAŞINDI ***

7d4 Ardından...

« Yanıtla #16 : 11.05.2004 20:48:05 »
Hızlı düğmeleri aç

Arcane

• **
  • Jr. Member
    • Profili Görüntüle
Herkese slmlar...

Öncelikle katılımda bulunan, birşeyler üreten ve paylaşan herkese çok büyük saygım var.

Skate: Emir, ağbi yıllardan sonra bir araya böyle geldik ya ona şaşarım. Eski Coder adamım. Parti için çok uğraştın ve misafirperverdin. Çok teşekkür ediyorum. Ve muhtar için kasarken bi yandan benim salak sorularımla da uğarştığın için.

Nightlord: Bilgem...Mail'inde zaten yazı var şu an ama gene de çok ama çok teşekkürler. Kesinlikle bu alemde yalnız olmadığımı, nostaljik bir ruhtası olsam da yalnız olmadığımı bana gösterdin. Ayrıca harbi süper insansın...One Moment Of Teknikaliti de kesinlikle süper bir demoydu. Sana daha çok logo çizcem haberin olsun 8)

Vigo: Ağbi, sen bilmezsin ama zamanında kısa pantolonlu veletken bile adını bilirdim. Scene'in "Godfather" larından birisin. Ben daha koala paint te bir cursor a neden 5. renk sığmıyor acep diye düşünürken sizin yaptıklarınız ortada. Simaen tanışmak ve seninle muhabbet edebilmek büyük keyifti. Ayrıca kaşar ekmekler süperdi. Teşekkürler...

Turbo: Tunç, büyük üstad. Ağbi seni çizerken izleme zevkine nail oldum ya ölsem de gam yemem. Hala pixel pixel çizen ve bunu 10 üzerinden 12 lik yapan bir adam var. Beni adam yerine koyup muhabbet ettiğin için teşekkür ederim. Bu arada Hyper'la beraber çizdiğiniz resim süperdi.

Wisdom: Ağbi ben scene'deyken adını duyardım. Ama tanışma fırsatı o dönem nasip değilmiş. Kısmet. Müzik süperdi. Çok yüksek puan aldı benden laf aramızda 8)....

Daha kapıdan adımımı attığımda Hydrogen'le konuştuk ve hayatımda görmediğim bu adam benim sittin senelik logo kolleksiyonumu biliyordu. İnsanın yaptığı bir şeyin takdir edilmesi; hele ki nerdeyse 7 yıl sonra çok güzel bir şey. Spaztica'nın X-Box'ı ve Pc sinin neden bir arada olduğunu anca parti sonu anladım...8) Ama yaşı 30 u geçmiş scenerları görmek "Belki de ben o kadar deli değilim" kuramını doğurdu. Gökhan'a da teşekkürlerimi sunuyorum. Adam bizim kahrımızı çekti o kadar. Hakkın ödenmez. Amiga 1200 ü pc kasasıa monte edip üzerine cd rom falan bağlayıp getiren o 2 arkadaş ta gerçek fanatiklik ruhunu yansıttı. Herkese çok teşekkürler. 7d5 te görüşürüz. Ama bu sefer hazırlıklı gelcem ve uyuma olayına giricem 8).

7d4 Ardından...

« Yanıtla #17 : 15.05.2004 14:08:49 »
Hızlı düğmeleri aç

spritus

• Hero Member
    • Profili Görüntüle
    • http://resident.tr-demoscene.info
aha! bu ne coşkudur böyle..
başta organizasyon komitesi olmak üzere tüm katılımcılara sonsuz teşekkürler.
şu monoton hayatımın renkli geçen yılda 2 gününü hediye ediyosunuz bana.
bunun yanında hiç buralarda bulamayacağım onlarca kaliteli, güzel insanla tanışma fırsatı veriyosunuz. sağolun varolun. neyse daha fazla göz yaşartmadan artık bir klasik olan greetlere geçelim:

*erik: grubumuzun biricik istanbullusu. bizi karşıladığın için + parti mekanında buluşturduğun için sonsuz tnx. yani mümkün olsaydı sana assemblyce teşekkür ederdim :)

*skate: işte bu partide emelime ulaştım ve seninle samimi arkadaş olduk.  :lol: beni evinde ağırladın, coding tekniklerini anlattın, metal dinlemenin faziletleri üzerine uzun nasihatlerde bulundun, onthefly için bilgisayarını verdin. neyseki aklıma gelmediği için kan kardeşi olmaktan kurtuldun :). dijital mutlakiyet adına kutsanasın e mi.
not:muhtar of pc hazır. bikaç güne kadar koycam bizim siteye.

*flexi: nihayet yüzyüze tanışabildik ve gruba katılmanın ne kadar isabetli olduğunu gördüm. nette fırtınalar gibi eserken aslında çok sakin ve mütevazi biri olarak karşıma çıkman beni şaşırttı. seninle daha ne productler çıkarıcaz.

*emre: uğraş çalış sen de katıl scene'e. java tamam ama c'ye de asıl. hade bakem...

*hydrogen: ev sahipliğin ve gösterdiğin ilgi için tnx*100^100. sid'ler konusunda ufkumu genişlettiğin için ayrıca tnx. daha sonra senden en iyi sidleri istiycem.. bu arada compo yapmaktan kaçtın ya.. öyle olsun. :P

*nightlord: abi sana çok kızgınım. scene'e katıldın ve standartları yükselttin. bu yüzden artık geçiştirme compolar üretemicez. :P seninle tanışmak büyük zevkti. bizi süper demolara alıştırdın yenisini bekliyoz en yakın zamanda..

*turbo: hocam (bunu öğrenci ağzıyla söylüyorum) yardın geçtin gene. bir gün ben de büyüyüp turbo olucam :)

*hyper: scene'miz seninle sağlam bir grafiker daha kazandı. turbo ile çizdiğiniz fanta pic mükemmeldi.

*wisdom: intromuzdaki bug'ı bulup düzelttiğin için çok saol.. yoksa rezil olacaktık :)

*endo: abi orda oturup oyun yaptın ya ne diyeyim sana. bir ukte koydun içimize şimdi uğraşmak şart oldu :).

*datura: partide en sevdiğim bölümleri (demo show) hazırladığın için çok sağol. parti sitesinde gösterilen demoların adlarının yazılmasını bekliyorum.

*anne: seninle beraber bir güzel dost daha kazandım. mandel trick için very tnx..

*scg: güzel çalışmalarının devamını ve scene'e daha aktif katılımını diliyorum. sevgiler, saygılar..

*astron, vigo, spaztica, hades: pek o kadar konuşamadıysak da yeniden görüşmek güzeldi..

long life 7DX